Main Menu

Wysokiej jakości silnik elektryczny – jaki wybrać?

Wysokiej jakości silnik elektryczny - jaki wybrać?

Szukasz dobrych części do maszyn? Sprawdź, co oferują polscy dystrybutorzy elementów maszynowych. Poznaj najnowszy katalog silników elektrycznych. Dowiedz się, jaką wydajność mają modele marki Bonfiglioli.

Innowacyjny silnik elektryczny

Dzięki wysokiej jakości częściom maszyny są w stanie działać szybko, sprawnie i bezawaryjnie. Szczególnym elementem układu maszynowego jest silnik elektryczny . Jak wybrać odpowiedni model? Bez wątpienia przydaje się do tego wiedza techniczna, ale też znajomość najnowszych katalogów znanych na całym świecie producentów. Można znaleźć w nich innowacyjne produkty. Dobrym tego przykładem jest na przykład synchroniczny silnik reluktancyjny marki Bonfiglioli, który:

  • nie zawiera uzwojeń i magnesów,
  • jest połączeniem trójfazowego stojanu silnika indukcyjnego z nowoczesnym wirnikiem,
  • ma większą wydajność i moc od konwencjonalnego modelu opartego na indukcji,
  • dostępny jest w dwóch wersjach, w klasie Super Premium IE4 oraz poziomie wyższym od klasy sprawności IE2.

Ciekawą propozycją są również klatkowe silniki asynchroniczne, sprzedawane w wariancie łapowym i kołnierzowym. Można dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Nadają się do współpracy z falownikiem i są zgodne z międzynarodowymi normami CE, UL i EMC.

Firma Polpack w Toruniu

Gdzie kupić elementy do maszyn? Wielu klientów poleca ofertę, jaką przygotowała firma Polpack w Toruniu . Sprzedawca współpracuje z serwisantami z różnych branż oraz sprawnie dostarcza części do zakładów produkcyjnych. Proponuje szeroki wybór silników oraz fachowe doradztwo przy ich zakupie. Każdy klient może liczyć na wsparcie przy dostosowaniu elementów układów maszynowych do swoich potrzeb. Ponadto zapewnia korzystne ceny.

Silniki, sprzęgła i inne części do maszyn

Zamów silnik u sprawdzonego, polskiego dystrybutora, a zaoszczędzisz czas i pieniądze. W ofercie firmy Polpack znajdziesz też różne rodzaje sprzęgieł, hamulce tarczowe i bębnowe oraz przekładnie i motoreduktory mechaniczne. Skorzystaj z pomocy sprzedawcy przy zakupie i wybierz najlepsze części do pojazdów i maszyn.


Comments are Closed