Main Menu

Metki, etykiety, wszywki – jaki sposób znakowania ubrań wybrać?

Właściwe oznakowanie kolekcji odzieży jest niezwykle istotne w kontekście budowania pozytywnego wizerunku marki. Producenci odzieży obecnie mogą liczyć na dostęp do wielu różnych rodzajów metod, dzięki czemu logo czy opisy techniczne są prezentowane w formie w pełni dopasowanej do stosowanego wzornictwa i materiałów. Sprawdź najpopularniejsze metody!

Jakość i design w pełni dopasowane do każdej kolekcji

Przedsiębiorstwa poligraficzne konkurują ze sobą między innymi w kwestii szerokości zakresu usług przygotowanych dla przedstawicieli branży odzieżowej. Metki, etykiety czy wszywki z dostępnych na rynku ofert wykonywane są z wysokogatunkowych materiałów, w technologii w pełni dopasowanej do stylu oraz tkanin dominujących w danych kolekcjach. Takie podejście gwarantuje, że istotne informacje dotyczące właściwej konserwacji czy szczegóły odnoszące się do rozmiaru pozostaną dobrze widoczne przez długi czas. 

Warto pamiętać, że drukarnie nie ograniczają się jedynie do powyższych artykułów. Dzięki nowoczesnym parkom maszynowym, w których pracują między innymi zaawansowane hafciarki, wybierając dostawcę, możesz oczekiwać także pełnego wsparcia w procesie brandowania tkanin przy wykorzystaniu logo, emblematów oraz innych elementów tego typu. Zasadniczo można wyróżnić takie rodzaje oznaczeń jak:

  • wszywki żakardowe, poliestrowe i bawełniane,
  • etykiety z przędzy recyclingowej,
  • etykiety wycinane laserem,
  • emblematy do wszycia i wklejenia,
  • emblematy z obszyciem i rzepem,
  • przywieszki do zamków,
  • tkane breloki,
  • etykiety drukowane,
  • metki drukowane,
  • metki z washpapy i ekoskóry.

Tak duży wybór daje niemal nieograniczone możliwości. Dzięki nim jako producent odzieży możesz nie tylko przyspieszyć proces brandowania lecz także wykorzystać wiele stylowych, nietuzinkowych rozwiązań. Sprawi to, że odzież z Twojej oferty będzie wyróżniać się jakością oraz wzornictwem, a przy tym zapadać w pamięć ze względu na nietypowe, oryginalne oznaczenie marki, kolekcji czy ważnych informacji związanych z czyszczeniem, prasowaniem itp.

Wyróżnij swoją odzież wykorzystując znakowanie

Podsumowując, nowoczesny zakład poligraficzny powinien potrafić w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby zarówno pod względem jakości, technologii nanoszenia, jak i walorów wizualnych oznaczeń. Bardzo ważne jest także pełne wsparcie fachowców, pozwalające zrobić maksymalny użytek z dostępnych rozwiązań niezależnie od wielkości Twojej firmy.


Comments are Closed