Main Menu

Jakie silniki można kupić u firmy Polpack w Toruniu?

Jakie silniki można kupić u firmy Polpack w Toruniu?

Potrzebujesz dobrego dostawcy części do maszyn i pojazdów? Poznaj ofertę firmy Polpack. Sprawdź, jakie silniki elektryczne i sprzęgła warto kupić. Skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają wydajność pracy urządzeń mechanicznych.

Wydajny silnik elektryczny

Markowe części do maszyn produkowane są zgodnie z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa. Jaki silnik elektryczny warto kupić? Najczęściej poleca się modele marek Bonfiglioli, Neri Motori, Siemens, Celma, AC-Motoren i Tamel. W najnowszych kolekcjach tych producentów pojawia się wiele innowacyjnych rozwiązań. Ciekawą propozycją są na przykład asynchroniczne silniki klatkowe, które zostały przystosowane do współpracy z falownikiem. Można je kupić w wersji łapowej lub kołnierzowej. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się także modele reluktancyjne synchroniczne Bonfiglioli, wyposażone w trójfazowy stojan silnika indukcyjnego i wirnik. Nie zawierają natomiast magnesów i uzwojeń.

Oferta dystrybutora Polpack

Co można znaleźć w ofercie firmy Polpack w Toruniu? Sprzedawca proponuje nie tylko różnego rodzaju silniki elektryczne, ale także:

  • sprzęgła hydrokinetyczne, elastyczne, przeciążeniowe, zębate i przybębnowe,
  • przekładnie walcowo-stożkowe, kątowe i ślimakowe,
  • hamulce bębnowe typu CD do tarcz hamulcowych,
  • siłowniki śrubowe, które przeznaczone są do liniowego opuszczania, pchania i podnoszenia,
  • wielowarstwowe podkładki regulacyjne,
  • specjalizowane napędy jazdy i obrotu.

Ponadto dystrybutor dostarcza klientom przemienniki częstotliwości, hamulce elektromagnetyczne oraz wyłączniki krawcowe. Zapewniono fachowe doradztwo przy zakupie. Zamówienia na części realizowane są sprawnie, dzięki czemu możliwa jest szybka naprawa różnego rodzaju maszyn i pojazdów.

Części maszynowe od najlepszych producentów

Chcesz kupić wydajny i odporny na uszkodzenia silnik? Zainspiruj się katalogiem sprawdzonych marek, takich jak Bonfiglioli, Celma i AC-Motoren. Wykorzystaj innowacyjne wirniki połączone z klasyczną indukcją systemu silnikowego. Dobierz części idealnie dopasowane do swoich potrzeb.


Comments are Closed