Main Menu

Czy urządzenie do dermomasażu jest skuteczne?

Czy urządzenie do dermomasażu jest skuteczne?

Zastanawiając się, w co warto wyposażyć swój salon kosmetyczny i jakie zabiegi umieścić w ofercie, warto przede wszystkim poznać oczekiwania potencjalnych klientów. Na pewno należą do nich zabiegi mające zwalczać cellulit, gdyż problem pomarańczowej skórki dotyczy praktycznie wszystkich kobiet i jest trudny do zaakceptowania —  jak i do samodzielnego zwalczenia. Czy dobrym rozwiązaniem będzie urządzenie do dermomasażu? Sprawdź.

Masaż —  najlepszy na cellulit

Powszechność występowania cellulitu wynika przede wszystkim z faktu, że za jego powstawanie odpowiedzialnych jest wiele czynników. To nie tylko wysoko przetworzona żywność czy kumulowanie się toksyn, duża ilość soli w diecie i zatrzymywanie w organizmie wody czy cukier i tłuszcze w pożywieniu. Za nierównomierny rozkład tkanki tłuszczowej pod skórą, gdyż właśnie tym powodowane są charakterystyczne nierówności, występujące przede wszystkim na udach, odpowiedzialne są nawet takie czynniki jak noszenie obcisłych ubrań, utrudniających przepływ krwi i limfy. Bardzo dobre efekty w usuwaniu cellulitu daje zaś mechaniczne rozbijanie nierówności, czyli po prostu masaż. Oczywiście najlepiej jest postawić na wiele metod walki ze skórką pomarańczową jednocześnie, tj. stosować zdrową dietę, pić dużo wody i więcej się ruszać, masaż jednak ma szczególne znaczenie —  w wielu przypadkach efekty w postaci pojędrnienia skóry można zobaczyć już po pierwszym zabiegu.

Najlepsze przy tym efekty dają zabiegi profesjonalne, gdyż masaż podciśnieniowy, wykonywany za pomocą specjalistycznego urządzenia, działa intensywniej i pobudza głębsze warstwy skóry oraz tkanki podskórnej niż ręczny masażer do użytku domowego, szorstka gąbka czy nawet bańka chińska. Coraz więcej kobiet zaczyna sobie zdawać z tego sprawę, umawiając się na usuwanie cellulitu do salonów. Urządzenie do dermomasażu będzie zatem bardzo dobrą inwestycją, w dodatku łatwiej dostępną niż inne metody usuwania tego efektu, np. za pomocą iniekcji, które muszą być przeprowadzane przez lekarze i które nie wszystkie klientki wybierają.

Urządzenie do dermomasażu —  świetna inwestycja

Niedrogie, a mimo to skuteczne i łatwe w obsłudze, niewymagające wysiłku od pracownika, urządzenie do podciśnieniowego masażu skóry to świetne rozwiązanie na cellulit. Pozwala rozbijać grudki tłuszczu, poprawia krążenie krwi i limfy, ujędrniając skórę i wygładzając ją.


Comments are Closed