Main Menu

Agregat malarski – wynajem czy kupno?

Agregat malarski - wynajem czy kupno?

Zależy Ci na nowoczesnym wyposażeniu Twojej firmy budowlanej? Sprawdź, czym kierować się przy wyborze agregatu malarskiego. Zdecyduj się na wynajem lub kupno sprzętu. Wybierz rozwiązania idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Najlepsze agregaty do malowania

Malowanie ścian w dużych obiektach jest czasochłonne. Na szczęście są sposoby, by je przyspieszyć. Warto zainwestować w dobry agregat malarski , który automatyzuje i przyspiesza prace budowlane. Można wykorzystać go do aplikowania lakierów, akryli, emulsji, podkładów i farb akrylowych do wnętrz. Najlepsze modele są wielofunkcyjne, odporne na uszkodzenia oraz proste w obsłudze. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład system Blue Link, który przygotowuje raporty z pracy i pozwala śledzić postępy konserwacji i malowania powierzchni. Szczególnie polecane są bezobsługowe silniki szczotkowe i lekkie pistolety natryskowe z regulowaną długością spustu. Tego typu agregaty można wykorzystywać w trakcie remontów budynków mieszkalnych i użytkowych.

Wynajem czy kupno?

Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na wypożyczenie lub kupno sprzętu budowlanego. Co jest lepsze? Wiele zależy od indywidualnych potrzeb firmy. Wynajem agregatu malarskiego to dobra opcja dla osób, które:

  • chcą przetestować różne rodzaje urządzeń przed zdecydowaniem się na kupno określonego modelu,
  • nie mają środków na zakup nowych agregatów do wyposażenia swojej firmy,
  • realizują więcej zleceń i tymczasowo potrzebują większej liczby sprzętów,
  • mają uszkodzone agregaty i szukają sposobu na ich zastąpienie na czas naprawy.

Wypożyczenie możliwe jest w bardzo korzystnej cenie, za około 300 złotych miesięcznie. Kupno sprzętu natomiast poleca się przedsiębiorcom, którzy wiedzą, że będą potrzebować ich często i regularnie. To rozwiązanie dla firm podejmujących się remontów w dużych obiektach, na przykład budynkach mieszkalnych od dewelopera, galeriach handlowych i halach przemysłowych. Warto śledzić promocje w sklepach budowlanych.

Agregaty ułatwiające malowanie ścian

Już wiesz, jakie są zalety wynajmu agregatów do malowania. Wypożycz wysokiej jakości sprzęt dobrej marki, a realizacja usług remontowych przebiegnie sprawniej i precyzyjniej. Możesz też zdecydować się na kupno nowego urządzenia. Najlepiej sprawdzają się modele z silnikami szczotkowymi i lekkimi, łatwymi w obsłudze pistoletami.


Comments are Closed